B sınıfı otomatik vites Ehliyet Fiyatları

B sınıfı otomatik vites Ehliyet Fiyatları 2018

İstanbul Avrupa yakası Güngören sürücü kursları ve civarı

2019 yılı yaklaşmak üzereyken B sınıfı otomatik vites Ehliyet fiyatları, 2018 yılında ne kadar oldu? Ayrıca 2019 yılında B sınıfı otomatik vites ehliyeti ücretleri ne kadar olacak 2019 yılı sürücü kursu B sınıfı otomatik vites ehliyet masrafları belli oldumu.

2018 yılında B sınıfı otomatik vites ehliyeti harçları ve diğer masraflar için ne kadar ödeme yapılacaktır? B sınıfı otomatik vites ehliyeti veren Sürücü kursu ücretleri 2018 yılında Taban Ücreti ve en güncel fiyatları ne kadar olmuştur?

Güngören ilçesinde bulunan Güngören sürücü kursu fiyatları ücretleri ne kadar ve tüm masraflar her şey dahil B sınıfı otomatik vites ehliyeti toplamda kaç paraya alınıyor.

Bu sorularınızın cevabını sayfamızda en anlaşılır şekilde açıklamaya çalıştık. Yine de yardıma ihtiyacınız olur ise B sınıfı otomatik vites sürücü belgesi ehliyeti hakkında aşağıdaki iletişim numaralarımızdan kursumuzu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

B sınıfı otomatik vites Ehliyeti Sürücü belgesi almaya karar verdikten sonra yapılması gereken ilk adım uygun Direksiyon dersi eğitim aracı ve yetişmiş konusunda deneyimli B sınıfı otomatik vites sürücü eğitmeni olan bir sürücü kursuna kayıt olmaktır. Bundan dolayı B sınıfı otomatik vites eğitim aracı  olan ve eğitim kalitesinden emin olduğunuz B sınıfı otomatik vites ehliyeti veren Sürücü Kursu bulmanızı tavsiye ediyoruz.

Güngören Olcay Sürücü kursu olarak uzun yıllardan buyana sürücü adaylarına en iyi hizmeti vermeyi benimsedik ve vermeye devam ediyoruz.

Sürücü kurslarının ücretleri her sene başında Her İlde Valilik tarafından oluşturulan Komisyon tarafından Sürücü Kursu B sınıfı otomatik vites ehliyet fiyatları Taban fiyat olarak belirlenmektedir. Bundan dolayı Türkiye deki İllerinin Sürücü kursu fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Türkiye çapında haksız rekabetin önlenmesi amacı ile Sürücü Kursu fiyatları taban fiyat olarak belirlenmektedir. Tüm sürücü kursları da bu taban fiyata Kanunen uymak zorundadır. Uyulmadığı tesbit edildiği takdirde Sürücü kurslarına yaptırım uygulanmaktadır.

Sürücü Kursu fiyatları almak istenilen sürücü belgesi Ehliyet sınıflarına göre farklılık göstermektedir.

B sınıfı otomatik vites sürücü belgesi ehliyet fiyatları 2018 yılı için aşağıdaki tabloya çıkartılmıştır.

2018 yılı B Sınıfı B sınıfı otomatik vites ehliyet ücretleri
B Sınıfı B sınıfı otomatik vites ehliyeti için Sağlık Raporu Ücreti 50 – 70,00 TL
B Sınıfı B sınıfı otomatik vites ehliyeti Kurs Ücreti 1600 TL
B Sınıfı B sınıfı otomatik vites ehliyeti Teorik Sınav Ücreti 75,00 TL
B Sınıfı B sınıfı otomatik vites ehliyeti Direksiyon Sınav Ücreti 100 TL
B Sınıfı B sınıfı otomatik vites ehliyeti Harcı 495,70 TL
B Sınıfı B sınıfı otomatik vites ehliyeti Kart Ücreti 134,00 TL
B Sınıfı B sınıfı otomatik vites ehliyeti için Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli 25,00 TL

 

You may also like...

Bir cevap yazın