B sınıfı otomatik vites Ehliyet Fiyatları

B sınıfı otomatik vites Ehliyet Fiyatları 2019

İstanbul Avrupa yakası Güngören sürücü kursları ve civarı

2019 yılı yaklaşmak üzereyken B sınıfı otomatik vites Ehliyet fiyatları, 2019 yılında ne kadar oldu? Ayrıca 2019 yılında B sınıfı otomatik vites ehliyeti ücretleri ne kadar olacak 2019 yılı sürücü kursu B sınıfı otomatik vites ehliyet masrafları belli OLDU.

2019 yılı B sınıfı otomatik vites ehliyet ücretleri
B sınıfı otomatik vites ehliyeti için Sağlık Raporu Ücreti 50 – 70,00 TL
B sınıfı otomatik vites ehliyeti Kurs Ücreti 1750 TL
B sınıfı otomatik vites ehliyeti Teorik Sınav Ücreti 75,00 TL
B sınıfı otomatik vites ehliyeti Direksiyon Sınav Ücreti 100 TL
B sınıfı otomatik vites ehliyeti Harcı 613 TL
B sınıfı otomatik vites ehliyeti Kart Ücreti 165 TL
B sınıfı otomatik vites ehliyeti için Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli 31 TL

2019 yılında B sınıfı otomatik vites ehliyeti harçları ve diğer masraflar için ne kadar ödeme yapılacaktır? B sınıfı otomatik vites ehliyeti veren Sürücü kursu ücretleri 2019 yılında Taban Ücreti ve en güncel fiyatları ne kadar olmuştur?

Güngören ilçesinde bulunan Güngören sürücü kursu fiyatları ücretleri ne kadar ve tüm masraflar her şey dahil B sınıfı otomatik vites ehliyeti toplamda kaç paraya alınıyor.

Bu sorularınızın cevabını sayfamızda en anlaşılır şekilde açıklamaya çalıştık. Yine de yardıma ihtiyacınız olur ise B sınıfı otomatik vites sürücü belgesi ehliyeti hakkında aşağıdaki iletişim numaralarımızdan kursumuzu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

B sınıfı otomatik vites Ehliyeti Sürücü belgesi almaya karar verdikten sonra yapılması gereken ilk adım uygun Direksiyon dersi eğitim aracı ve yetişmiş konusunda deneyimli B sınıfı otomatik vites sürücü eğitmeni olan bir sürücü kursuna kayıt olmaktır. Bundan dolayı B sınıfı otomatik vites eğitim aracı  olan ve eğitim kalitesinden emin olduğunuz B sınıfı otomatik vites ehliyeti veren Sürücü Kursu bulmanızı tavsiye ediyoruz.

Güngören Olcay Sürücü kursu olarak uzun yıllardan buyana sürücü adaylarına en iyi hizmeti vermeyi benimsedik ve vermeye devam ediyoruz.

Sürücü kurslarının ücretleri her sene başında Her İlde Valilik tarafından oluşturulan Komisyon tarafından Sürücü Kursu B sınıfı otomatik vites ehliyet fiyatları Taban fiyat olarak belirlenmektedir. Bundan dolayı Türkiye deki İllerinin Sürücü kursu fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Türkiye çapında haksız rekabetin önlenmesi amacı ile Sürücü Kursu fiyatları taban fiyat olarak belirlenmektedir. Tüm sürücü kursları da bu taban fiyata Kanunen uymak zorundadır. Uyulmadığı tesbit edildiği takdirde Sürücü kurslarına yaptırım uygulanmaktadır.

Sürücü Kursu fiyatları almak istenilen sürücü belgesi Ehliyet sınıflarına göre farklılık göstermektedir.

B sınıfı otomatik vites sürücü belgesi ehliyet fiyatları 2019 yılı için yukarıdaki tabloya çıkartılmıştır.

Bir cevap yazın