Güngören otomatik vites ehliyeti veren kurslar

Güngören Sürücü Kursu Olcay  B sınıfı otomatik vites ehliyeti veren sayılı kurslardan bir tanesidir.

2001 yılında Özel Olcay Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursunu kurmak üzere; yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.

B sınıfı otomatik vites ehliyet fiyatları

Otomatik vitesli otomobil sürmek için Alınması gereken Sürücü Belgesi sınıfı B sınıfı otomatik vites ehliyeti olup Güngören ve civar İlçelerden bize ulaşıp Uygun ödeme koşulları, size uygun esnek direksiyon dersi eğitimleri ile otomatik vitesli araç ehliyeti almak için Olcay Güngören sürücü kursu tercih edin.

B sınıfı otomatik vites araç ehliyeti için bizi arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Vitesli Araç Ehliyeti hakkında bilinmesi gerekenler

Otomatik vites ehliyet hangi sınıf?

Otomatik vitesli araçların ehliyet sınıfı Sürücü kursunda eğitim alınan ve sınava girilen araç türüne göre değişir. Sürücü adayının tercihine göre Otomatik vitesli A Ehliyet sınıfına giren otomatik vitesli motorsiklet ile direksiyon eğitimi alınır ve sınav girilirse Bu sürücü adayının Ehliyet sınıfı A sınıfı otomatik vites olur.

Otomatik vitesli otomobil ile direksiyon eğitimi alınır ve sınav girilirse Bu sürücü adayının Ehliyet sınıfı B sınıfı otomatik vites olur.

Otomatik vites ehliyet hangi sınıf sorusunun cevabı Yukarıda da açıklandığı gibi hangi araç ile eğitim alınır ve sınava girilirse O aracın ehliyet sınıfının Otomatik olanıdır.

B sınıfı ehliyet otomatik vites kullanabilir mi?

Bu sorunun cevabı 2018 yılında ehliyet alacakların merak ettiği konu başlıklarından bir tanesiydi B sınıfı ehliyet otomatik vites kullanabilir mi 2019 yılı içinde de merak edilecek konulardan bir tanesi.

B sınıfı ehliyet otomatik vites kullanabilir mi sorusunun cevabı Sürücü kursuna kayıt olurken B sınıfı manuel vitesli araç ehliyeti için başvuru yaptıysanız Ehliyetinizi aldıktan sonra Otomatik vitesli araç kullanabilirsiniz.

Eski 2016 yılından önce alınmış B sınıfı ehliyetiniz var ise yine otomatik vitesli araç kullanabilirsiniz.

manuel ehliyet mi otomatik mi, otomatik vites ehliyeti nasıl anlaşılır

Düz vites ehliyet alan otomatik kullanabilir mi?

Evet Düz vitesli Manuel vites araç ehliyeti alan sürücü adayı Otomatik vitesli araç kullanabilir.

 

 

Bir cevap yazın