Mobil vinç belgesi

olcay_kurs

Mobil Vinç İş makinesi operatörlük belgesi Özel Öğretim Kurumlarına bağlı İş Makinesi operatörlük belgesi vermeye yetki belgesi almış, Özel İş Makineleri Kursundan Alınır.

Not:Özel Öğretim Kurumlarından onayı olmayan iş makinesi operatörlük belgesi verme yetkisi olmayan kurum,kuruluş ve şahıslara müracat etmeyin mağdur olmayın…. Ruhsat Örneğimiz

MObil Vinç operatörlük belgesi sınav süreci.

2016 senesinin 3. Mobil Vinç sınavı 20 Mart 2016 tarihinde yapılması planlanmaktadır. Bir sonraki sınavımız Nisan 2016 da olacaktır. Mobil vinç ehliyeti sınavı önce Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda yazılı sınavı yapılacak olup ve aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımızı Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımızagötürerek uygulama sınavımız yapılacaktır.
Yazılı sınav başlaa saati :09:00 ( Ancak kursta toplanma saatimiz 8 dir )
Uygulama Sınavı başlama saati : 12:00

Mobil Vinç Operatörlük belgesi Kaldırma Yükleme iş makineleri grubunda olup yazılı sınavında 40 adet soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 28 net alıp 70 puan alan aday başarılı sayılacaktır.

Mobil vinç Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ise Mobil vinç ehliyeti alacak olanlar 1 Tonluk kaldırma kapasitesi olan mobil vinç ile uygulama sınavına gireceklerdir.

Sınav ertesi başarılı olan adayların Operatörlük belgeleri düzenlenip ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve Mobil vinç Operatörlük belgeleri tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.

Operatörlük belgesi kazananlara aşağıda örnekleri bulunan Milli Eğitimden Onaylı belgeler teslim edilir..

1-Mobil Vinç Belgesi

Bir cevap yazın