B sınıfı engelli ehliyeti

istanbul, avrupa yakası, güngören, sürücü kursu, ehliyet kursu, telefonu, adresi, engelli ehliyetiB sınıfı engelli ehliyeti veren sürücü kursu

Olcay Sürücü Kursu İstanbul Avrupa yakası Güngören ilçesinde Engelli Sürücü ehliyeti alacak kursiyerler için hizmet vermektedir. B sınıfı Engelli Sürücü Belgesi alacaksanız Bize Danışmadan Karar vermeyin.

H sınıfı ehliyet sürücü belgesi

Hangi sınıf ehliyet oldu diye merak ediyorsanız Olcay güngören sürücü kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz

B sınıfı Engelli Sürücü Belgesi almadan önce Araştırın başvuru yapacağınız Kurumun Size uygun aracı var mı.

Kursumuzda Renault Clio marka Elden fren gazlı , sağ gaz pedalını sol ayağa alan sol ayak gaz aparatı olan Otomatik Vites aracımızla hizmet vermekteyiz.

 

B sınıfı engelli ehliyet fiyatları

B sınıfı Engelli Sürücü Belgesi nasıl alınır

01.01.2016 Tarihinden önce A1, A2, B, C, D, E, F, sürücü belgesi sahibi olup sağlık durumlarında meydana gelen değişiklik nedeni ile H sınıfı ( 1.1.2016 tarihine kadar H sınıfı idi Şu an B veya A engelli sınıfı Oldu ) sürücü belgesi almak için Sürücü Kurslarına başvuru yapıp direksiyon sınavına girip H sınıfı sertifika aldıktan sonra ehliyetlerini değiştiriyorlardı .

Sürücü Kurslarının hepsi Engelli ehliyeti vermeyebilir Olcay Sürücü kursu b engelli ehliyeti veren sürücü kursları arasında uzun yıllardan beri Engelli bireylere yönelik olarak Eğitim, ehliyet ve özel direksiyon dersi vermektedir.

Ancak 01.01.2016 tarihinden sonra Ülkemizde yeti tip ehliyet uygulaması başladığında H sınıfı sürücü belgesi kaldırılmış ve yerine B veya A sınıfı engelli sürücü belgesi gelmiştir. Bu kapsamda daha önceden A1, A2, B, C, D, E, F, sürücü belgesi olanlar 1.1.2016 tarihinden sonra sağlık durumlarında meydana gelen değişiklik nedeni ehliyetlerini Engelli ehliyetine çevirmek

B sınıfı ehliyet engelli ehliyete nasıl çevrilir

İSTEMELERİ HALİNDE SÜRÜCÜ KURSU NA BAŞVURU YAPMADAN ENGEL DURUMLARINI BELİRTEN SAĞLIK RAPORU İLE TRAFİK TESCİL MÜDÜRLÜKLERİNE MÜRACAAT EDİP EHLİYETLERİNİ DEĞİŞTİREBİLECEKLERDİR.

Konu ile ilgili RESMİ YAZI..

normal ehliyeti engelli ehliyetine çevirme

Şu andaki Engelli Ehliyeti alan adaylarımızın sürüş direksiyon eğitimi aldıkları aracımız Otomatik vites elden fran gaz tertibatlı Renault Clio.

güngören sürücü kursu güngören engelli ehliyeti veren sürücü kursu

 

Eski aracımız Fiat Punto

 engelli aparatlı sürücü kursu aracı güngören istanbul avrupa yakasıh sınıfı engelli ehliyeti aracı 

Güngören Olcay Sürücü Kursu İletişim Telefon Bilgileri aşağıdaki telefon numaralarından Engelli ehliyeti hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz

güngören sürücü kursu engelli ehliyeti b sınıfı telefon numarası

B sınıfı engelli ehliyeti&rdquo hakkında 6 yorum

Bir cevap yazın