B engelli ehliyeti fiyatları

Engelli Ehliyet Fiyatları 2019

İstanbul Avrupa yakası Güngören sürücü kursları ve civarı

2019 yılı yaklaşmak üzereyken Engelli Ehliyet fiyatları ( h sınıfı ehliyet fiyatı ) 2019 yılında ne kadar oldu? Ayrıca 2019 yılında engelli ehliyeti ücretleri ne kadar olacak 2019 yılı sürücü kursu engelli ehliyeti H sınıfı ehliyet masrafları belli oldu.

2019 yılı B Sınıfı Engelli ehliyet ücretleri
B Sınıfı Engelli ehliyeti için Sağlık Raporu Ücreti ?? TL
B Sınıfı Engelli ehliyeti Kurs Ücreti 1600 TL
B Sınıfı Engelli ehliyeti Teorik Sınav Ücreti 75,00 TL
B Sınıfı Engelli ehliyeti Direksiyon Sınav Ücreti 100 TL
B Sınıfı Engelli ehliyeti Harcı 613 TL
B Sınıfı Engelli ehliyeti Kart Ücreti 165 TL
B Sınıfı Engelli ehliyeti için Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli 31,00 TL

2019 yılında B sınıfı engelli ehliyeti harçları ve diğer masraflar için ne kadar ödeme yapılacaktır? Engelli ehliyeti veren Sürücü kursu ücretleri 2019 yılında Taban Ücreti ve en güncel fiyatları ne kadar olmuştur?

Güngören ilçesinde bulunan sürücü kursu fiyatları ücretleri ne kadar ve tüm masraflar her şey dahil engelli ehliyeti toplamda kaç paraya alınıyor.

Bu sorularınızın cevabını sayfamızda en anlaşılır şekilde açıklamaya çalıştık. Yine de yardıma ihtiyacınız olur ise Engelli sürücü belgesi ehliyeti hakkında aşağıdaki iletişim numaralarımızdan kursumuzu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Engelli Ehliyeti Sürücü belgesi almaya karar verdikten sonra yapılması gereken ilk adım engel durumunuza uygun Direksiyon dersi eğitim aracı ve yetişmiş konusunda deneyimli engelli sürücü eğitmeni olan bir sürücü kursuna kayıt olmaktır. Bundan dolayı engelli eğitim aracı ( engelli aparatı ) olan ve eğitim kalitesinden emin olduğunuz Engelli ehliyeti veren Sürücü Kursu bulmanızı tavsiye ediyoruz.

Olcay Güngören Sürücü kursu olarak uzun yıllardan buyana özellikle ortopedik engeli olan sürücü adaylarına en iyi hizmeti vermeyi benimsedik ve vermeye devam ediyoruz.

Sürücü kurslarının ücretleri her sene başında Her İlde Valilik tarafından oluşturulan Komisyon tarafından Sürücü Kursu engelli ehliyet fiyatları Taban fiyat olarak belirlenmektedir. Bundan dolayı Türkiye deki İllerinin Sürücü kursu fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Türkiye çapında haksız rekabetin önlenmesi amacı ile Sürücü Kursu fiyatları taban fiyat olarak belirlenmektedir. Tüm sürücü kursları da bu taban fiyata Kanunen uymak zorundadır. Uyulmadığı tespit edildiği takdirde Sürücü kurslarına yaptırım uygulanmaktadır.

Sürücü Kursu fiyatları almak istenilen sürücü belgesi Ehliyet sınıflarına göre farklılık göstermektedir.

B sınıfı engelli sürücü belgesi ehliyet fiyatları 2018 yılı için aşağıdaki tabloya çıkartılmıştır. B sınıfı engeli ehliyeti her şey dahil toplam fiyatı tablodaki gibidir.

Olcay İş Makineleri Kursu olarak Operatörlük belgeleri eğitimlerini Milli Eğitim Bakanlığından yetkili olarak vermekteyiz.

Eğitimlerini vermiş olduğumuz iş makineleri operatörlük sertifikaları aşağıdaki gibidir.

Forklift Ehliyeti

Kule Vinç Belgesi

Personel ve yük yükseltici belgesi

Kazıcı Yükleyici bekoloder operatör belgesi

Ekskavatör belgesi

Tavan Vinci operatör belgesi

Mobil vinç belgesi

Loder Yükleyici operatör belgesi

Bir cevap yazın