Kule vinç operatörü belgesi fiyatları

Kule vinç operatörü belgesi fiyatları

2018 yılında Kule vinç operatörü belgesi almak istiyorsanız Kule vinç operatörü Ehliyeti almak için kaç para ücret ödemeniz gerekecek

Kule vinç operatörü ehliyeti almak için;

2018 yılında Kule vinç operatörü Operatörlük sertifikası almak için gerekli belgeleri hazırlamalısınız.

İstanbul Avrupa yakası nda Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kule vinç operatörü Kursuna kayıt olup

Kule vinç operatörü ehliyeti alabilmek için teorik ve birebir uygulamalı Kule vinç operatörü eğitimi almanız gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yaptığı önce Teorik ve Uygulamalı Kule vinç operatörü Sınavına girmeniz gerekiyor. Teorik sınavdan başarılı olan Kule vinç operatörü adayları aynı gün uygulamalı Kule vinç operatörü kullanma sınavına girip

Kule vinç operatörü ehliyeti Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Kule vinç operatörü belgenizi ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir) Kule vinç operatörlük belgenizi ehliyete işletmenize gerek yoktur çünkü Kule vinç sabit iş makinası olduğundan dolayı.

Lastik Tekerlekli iş makinası belgelerini 2018 yılında operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Emniyet müdürlüğü Trafik Tescil Müdürlüğünden randevu alarak. Lastikli İş makinesi operatörü Operatörlük sertifikanızı   G sınıfı ehliyet çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise aşağıdadır.

2018 yılı Kule vinç operatörü Ehliyeti sertifikasının maliyeti ne kadardır…

Kule vinç operatörü Ehliyeti fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

Kule vinç operatörü belgesi Kurs ücretinin haricindeki masraflar;

2018 İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2018 yılı sınav ücreti 80 TL dir.

Sağlık Raporunuzu Aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz ya da Özel hastane, klinik veya tek tabip ten 2018 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 50 – 100 TL arasındadır..

Bir cevap yazın