Güngören B sınıfı engelli ehliyeti

İstanbul Avrupa Yakası Güngörende bulunan Sürücü kursları arasında Uzun yıllardan bu yana Engelli Bireylere yönelik B sınıfı engelli Sürücü belgesi Eski adı ile H sınıfı ehliyet eğitimi Hizmeti ve eğitimini Güngören Olcay Sürücü Kursu Olarak vermekteyiz.

Güngören Sürücü Kursları Engelli ehliyeti

Kursumuzda bulunan Otomatik vites aracımızda ortopedik engelli sürücü adaylarına yönelik aracımızda engelli tertibatı bulunmaktadır.

Engelli ehliyeti ne kadar

B sınıfı engelli ehliyeti ( h sınıfı ehliyet ) fiyatları . İstanbul Avrupa yakası esenler, Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler ve civarında Güngören Sürücü kursu ücretleri Taban fiyatları Tüm kurslarda aynıdır. Güngören sürücü kursu Olcay olarak kursumuzda da ehliyet kursu Taban fiyatı geçerli olup güngören sürücü kursu fiyatlarına linkten bakabilirsiniz.

2019 yılı B Sınıfı engelli ehliyeti ücretleri
B Sınıfı engelli ehliyeti için Sağlık Raporu Ücreti ?? TL
B Sınıfı engelli ehliyeti Kurs Ücreti 1600 TL
B Sınıfı engelli ehliyeti Teorik Sınav Ücreti 75,00 TL
B Sınıfı engelli ehliyeti Direksiyon Sınav Ücreti 100 TL
B Sınıfı engelli ehliyeti Harcı 613 TL
B Sınıfı engelli ehliyeti Kart Ücreti 165 TL
B Sınıfı engelli ehliyeti için Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli 31 TL

Engelli sürücü kursu elden fren gaz tertibatı

Direksiyon eğitimi aracımızda SÜRÜCÜ/SÜRÜCÜ ADAYI VE ARAÇLARA İLİŞKİN KOD TABLOSU nda 32.01 Tek elle idare edilen kombine fren ve hızlanma sistemi elden fren gaz tertibatı bulunmaktadır.

Engelli ehliyet adayları için sola alınmış gaz pedalı

Ayrıca Elden fren gaz kullanmak istemeyen ve SÜRÜCÜ/SÜRÜCÜ ADAYI VE ARAÇLARA İLİŞKİN KOD TABLOSU nda  25.08 Soldaki hız pedalı olarak adlandırılan sağdaki gaz pedalı sola alınmış aparat bulunmaktadır.

Güngören Ehliyet Kursu engelli ehliyeti

Güngören ve civarında hatta şehir dışından gelen pek çok Engelli sürücü belgesi almak isteyen sürücü adaylarına hizmet verdik ve vermeye devam etmekteyiz.

Güngören İlçesindeki ehliyet kursumuzun kaldırımdan başlayan ve kursun içine girinceye kadar gerekli tedbirler alınmış olup Kaldırımda Rampa, asansör erişimde rampa bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın