B sınıfı Ehliyet Fiyatları Ücretleri

Güngören sürücü kursları B sınıfı manuel vites Ehliyet Fiyatları 2019

2019 yılı yaklaşmak üzereyken B sınıfı manuel normal vites Ehliyet fiyatları, 2019 yılında ne kadar oldu?

Ayrıca 2019 yılında B sınıfı manuel vites ehliyeti ücretleri ne kadar olacak 2019 yılı sürücü kursu B sınıfı manuel vites ehliyet masrafları belli oldu.

2019 yılında B sınıfı manuel vites ehliyeti harçları ve diğer masraflar için ne kadar ödeme yapılacaktır?

B sınıfı manuel normal vites ehliyeti veren Sürücü kursu ücretleri 2019 yılında Taban Ücreti ve en güncel ehliyet fiyatları ne kadar olmuştur?

Güngören ilçesinde bulunan sürücü kursu fiyatları ücretleri ne kadar ve tüm masraflar her şey dahil B sınıfı manuel vites ehliyeti toplamda kaç paraya alınıyor.

2019 yılı B Sınıfı manuel vites ehliyet ücretleri
B Sınıfı manuel vites ehliyeti için Sağlık Raporu Ücreti 50 – 70,00 TL
B Sınıfı manuel vites ehliyeti Kurs Ücreti 1750 TL
B Sınıfı manuel vites ehliyeti Teorik Sınav Ücreti 75,00 TL
B Sınıfı manuel vites ehliyeti Direksiyon Sınav Ücreti 100 TL
B Sınıfı manuel vites ehliyeti Harcı 613 TL
B Sınıfı manuel vites ehliyeti Kart Ücreti 165 TL
B Sınıfı manuel vites ehliyeti için Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli 31 TL

Bu sorularınızın cevabını sayfamızda en anlaşılır şekilde açıklamaya çalıştık. Yine de yardıma ihtiyacınız olur ise B sınıfı manuel vites sürücü belgesi ehliyeti hakkında aşağıdaki iletişim numaralarımızdan kursumuzu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

B sınıfı manuel vites Ehliyeti Sürücü belgesi almaya karar verdikten sonra yapılması gereken ilk adım uygun Direksiyon dersi eğitim aracı ve yetişmiş konusunda deneyimli B sınıfı manuel vites sürücü eğitmeni olan bir sürücü kursuna kayıt olmaktır.

Bundan dolayı B sınıfı manuel vites eğitim aracı  olan ve eğitim kalitesinden emin olduğunuz B sınıfı manuel vites ehliyeti veren Sürücü Kursu bulmanızı tavsiye ediyoruz.

Güngören Olcay Sürücü kursu olarak uzun yıllardan buyana sürücü adaylarına en iyi hizmeti vermeyi benimsedik ve vermeye devam ediyoruz.

Sürücü kurslarının ücretleri her sene başında Her İlde Valilik tarafından oluşturulan Komisyon tarafından Sürücü Kursu B sınıfı manuel vites ehliyet fiyatları Taban fiyat olarak belirlenmektedir. Bundan dolayı Türkiye deki İllerinin Sürücü kursu fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Türkiye çapında haksız rekabetin önlenmesi amacı ile Sürücü Kursu fiyatları taban fiyat olarak belirlenmektedir. Tüm sürücü kursları da bu taban fiyata Kanunen uymak zorundadır. Uyulmadığı tesbit edildiği takdirde Sürücü kurslarına yaptırım uygulanmaktadır.

Sürücü Kursu fiyatları almak istenilen sürücü belgesi Ehliyet sınıflarına göre farklılık göstermektedir.

B sınıfı manuel vites sürücü belgesi ehliyet fiyatları 2019 yılı için yukarıdaki tabloya çıkartılmıştır.

 

Bir cevap yazın