23 Aralık 2017 Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

SON DAKİKA EHLİYET SONUÇLARI HABERİ

23 Aralık 2018 Sürücü Adayları ehliyet sınav sonuçları AÇIKLANDI

TC KİMLİK NO İLE KONTROL EDEBİLİR VEYA SÜRÜCÜ KURSUNUZU ARAYIP ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Ehliyet sınav sonuçları acaba ne zaman açıklanacak?
23 Aralık Merkezi sistem Ehliyet sınav sonuçları için yüz binlerce sürücü adayı gözünü Mill eğitim Bakanlığı na dikti . Ehliyet Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını araştırıyor adaylar için cevap MEB Motorlu Taşıtlar sınav takviminde yer alıyor. Öyleyse 23 Aralık 2017 ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

23 Aralık 2017 Ehliyet sınav sonuçları için yüz binlerce sürücü adayının heyecanlı bekleyişi sürüyor.

Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB) tarafından 23 Aralık 2017 de yapılan ehliyet teorik sınavıyla birlikte binlerce sürücü adayı sınava girmişti ve ehliyet sonuçları için bekleyişe başlamışlardı. Peki ehliyet sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Açıklanma Tarihi belli odlumu? 23 Aralık ehliyet sınavı sonuçları tarihi belli mi?

23 Aralık ehliyet sınav sonuçları hakkında İşte detaylar.

23 Aralık Ehliyet sınav sonuçları, geçtiğimiz günlerde yapılan ehliyet teorik sınavı sonrasında merakla beklenmeye başlandı.

Sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte 70 puan ve üzeri alan adaylar, direksiyon uygulama sınavına girmeye hak kazanacak ve yapılacak direksiyon sınavı için bekleyecekler.

23 Aralık ehliyet yazılı Sınav sonuçlarının açıklanmasını bekleyen sürücü adayları, web üzerinde “ehliyet sınav sonuçları” ve “23 Aralık ehliyet sonuçları” “Ehliyet sonuçları 23 aralık” arama kriterlerini arttırdı.

         Milli Eğitim bakanlığı nın MTSAS takvimine göre, 23 Aralık 2017 tarihinde yapılan ehliyet sınavının sonuçları, 4 Ocak 2018 tarihinde açıklanacak. Açıklanacak olan ehliyet sınav sonuçları, MEB’in internet sitesi üzerinden erişime açılacak ve adaylar T.C. Kimlik Numaraları ile sorgulama yaparak veya kayıtlı oldukları sürücü kursunu arayıp ehliyet sonuçları görüntüleyebilecek ve kurstan öğrenebilecekler.

Bir cevap yazın